Social Tools – aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe – Facebook, Google Plus, NK

Livestream


W skrócie:
Aplikacja pozwala na nadawanie oraz relacjonowanie wydarzeń prosto z poziomu facebookowego fanpage.

Szerzej:
Aplikacja, która do tej pory dawała się zintegrować ze stronami internetowymi oraz urządzeniami mobilnymi, dostępna jest teraz dla fanów Facebooka. Instalacja jest wyjątkowo prosta, bowiem wystarczy połączyć aplikację ze swoim fanpage. Program pozwala nie tylko na wyświetlanie relacjonowanych wydarzeń, ale także, dzięki okienku chat, na prowadzenie dyskusji wśród oglądających wydarzenie użytkowników. Aktywność fanów oznaczana jest dodatkowo na ich tablicach. Aplikacja została ponadto zaprojektowana w sposób wirusowy. Użytkownicy  mogą bez problemu udostępniać sobie player, lub wysyłać zaproszenia do obejrzenia filmu.

Aplikacja dostępna na stronie

TabSite

 

W skrócie:
Aplikacja pozwala na zindywidualizowanie fanpage na Facebooku, bez  konieczności posiadania czysto technicznej bądź programistycznej wiedzy.

Szerzej:
Aplikacja daje możliwość dodawania do profilu różnego rodzaju widgetów, takich jak Google Maps, formularze kontaktowe, czy profile z innych portali społecznościowych. Aplikacja pozwala również na łatwe zintegorwanie profilu z Google Analytics, kanałem YouTube, czy RSS oraz programami typu Photo Show czy ProductShow.

SlideShare


W skrócie:
Aplikacja pozwala na dodanie do fanpage prezentacji znajdujących się na naszym koncie SlideShare.net

Szerzej:
Aplikacja obsługująca pliki ppt, pps, Keynote oraz wiele innych pozwala na dodanie do fanpage prezentacji z popularnego portalu SlideShare. Zainstalowanie aplikacji jest niezwykle proste – wystarczy tylko kliknąć na “Sync SlideShare.net account”, by program połączył się z naszym profilem na Facebooku.

Przeglądanie prezentacji nie wymaga przenoszenia się na inną stronę – całość dostępna jest z poziomu Facebooka. Aplikacja pozwala ponadto na dzielenie się prezentacjami nie tylko na Tablicy facebooka, ale także stronie domowej, do której dostęp mają wszyscy znajomi profilu.

Categories: Aplikacje, Facebook

Leave a Reply