Social Tools – aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe – Facebook, Google Plus, NK

Są już sklepy, wiec czemu nie miało by być restauracji? Aplikacja „Restaurant for pages” stworzona przez SocialAppsHQ, to przydatne narzedzie dla właścicieli małych i większych lokali gastronomicznych. Program, dostępny w wersji abonamentowej, pozwala stworzyć pełną i funkcjonalną stronę restauracji umieszczoną na facebookowym fanpage.

Aplikacja daje możliwośc zaimportowania listy menu, które wyświetla się na stronie oraz możliwe jest do pobrania w wersji PDF. Co więcej, poszczególne zakładki pozwalają na dodanie opisów potraw, specyfiki kuchnii, oferty specjalnej, galerii zdjęć oraz kuponów rabatowych.

Wyjątkowo wierni fani mogą dodatkowo zapisać się do listy mailingowej, dodać komentarz oraz dzielić się ze swoimi znajomymi newsami z życia restauracji.

Narzędzie wygodne jest też z punktu wiedzenia administratorów fanpage’u. Do zarządzania aplikacją służy prosty w obsłudze system CMS, oparty w dużej mierze na prostych edytorach tekstu i zdjęć, zaś dodatkowy panel dostarcza nam statystyki na temat odwiedzalności aplikacji.

Demo programu oraz wersja do zainstalowania dostępna jest na stronie: http://www.socialappshq.com/products/restaurant-for-facebook-pages

Categories: Aplikacje, Facebook

One Response so far.

  1. Gosia pisze:

    Ciekawe narzędzie. Do tej pory korzystałam z kratora Zakładka Polishwords. Ale spojrzę sobie na to też.

Leave a Reply