Social Tools – aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe – Facebook, Google Plus, NK

Involver

Produkt rodem z USA, który w przypadku Facebooka umożliwia umieszczenia na stronie takich aplikacji, jak: statyczny html, RSS feed, Twitter, Youtube, Flickr, galeria fotografii, scribd, newsletter, ankieta, kupony rabatowe. Aplikacja pozwala również na szybkie i łatwe tworzenie zakładek graficznych, takich jak zakładka powitalna, galeria promująca partnerów, prezenty, quizy, konkursy, odtwarzacz muzyki, flash, lokalizator, katalog, historię, leaderboard, rankingi i recenzje.

 

Aplikację można również zintegrować ze stroną na Google+. W tym przypadku użytkownik otrzymuje możliwość zarządzania wieloma stronami założonym na portalu z poziomu jednego systemu oraz równoczesnego publikowania postów na tablicach swoich profilów. Involver Circle Management pozwala dodatkowo na kategoryzowanie użytkowników, oraz określanie, jakie wpisy mają być widoczne dla osób należących do danej kategorii. Platformę wyposarzono także w statystyki, na podstawie których można ocenić popularność oraz atrakcyjność profilu.

 

Więcej na: http://www.involver.com/google+/

Fan Appz

Rówież amerykaństa firma oferująca szereg aplikacji pozwalających na kompleksowe zarządzanie facebookowym profilem.


Program udostępnia narzędzia wspomagające zaangażowanie i aktywność fanów, takie jak konkursy, quizy, rankingi, pytania i ankiety, czy nawet loterie. Aplikacje poprzez share’owanie rozprzestrzenia się po Facebooku w sposób wirusowy. Panel statystyk pozwala śledzić i oceniać najbardziej popularną treść. Co więcej program daje możliwoiść zintegrowania się z funkcją Facebook Places. Wykorzystując model geolokalizacji urzytkownicy moga polecać sobie poszczególne miejsca, czy wymieniać sie opiniami na ich temat.

Więcej na: http://fanappz.com/

Categories: Google+

Leave a Reply