Social Tools – aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe – Facebook, Google Plus, NK

Ci, którzy odczuwają lekki sentyment za pocztą tradycyjną z pewnością z ochotą skorzystają z tej darmowej (!) aplikacji. Friend Card to prosty sposób na zwiększenie atrakcyjności oraz widoczności profilu poprzez udostępnienie fanom wirtualnego kreatora e-kartek, które można wysyłać do swoich znajomych z poziomu facebooka.

Wirtualne pocztówki tworzone są za pomocą specjalnego i prostego w obsłudze kreatora. Tłem kartki może być również zdjęcie, pobrane bezpośrednio z facebookowej galerii użytkownika. Każda z kartek obrandowana może być logotypem profilu, z którym zintegrowana jest aplikacja, zaś sam program pozwala na wysyłanie kartek do znajomych z Facebooka oraz Twittera.


Kartki wysyłane są natychmiast, a miniaturowa kopia pocztówki pojawia się na ściane znajomego. Plik można pobrać i wydrukować w pełnowymiarowym formacie. System posiada również funkcję automatycznej odpowiedzi, dzięki czemu całość zyskuje bardzo viralowy charakter.Aplikacja dostępna jest za darmo.

Dla tych, którzy oczekują nieco więcej mamy inną propozycję. Aplikacja Real Gifts pozwala na wysyłanie znajomym prezentów z różnych okazji. Administratorzy profilu samodzielnie mogą wybierać jakie prezenty fani mogą kupować oraz wysyłać swoim facebookowym znajomym.  Dochody z zakupu produktów są dzielone pomiędzy twórców aplikacji oraz właścicieli fanpage’a, udostępniającego program.


Instalacja aplikacji nie odbiega od mechanizmów znanych nam z innych programów. Fani mogą natomiast wybierać spośród 150 propozycji prezentów.

Więcej na: stronie

Categories: Aplikacje, Facebook

Leave a Reply