Social Tools – aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe – Facebook, Google Plus, NK

Pamiętacie prostą i darmową aplikację konkursową Easypromos? Od niedawna to popularne narzędzie zostało dopasowane do wymogów Timeline i … urządzeń mobilnych. Aplikacja prezentuje się całkiem zachęcająco, pozwalając na publikację dużego zdjęcia konkursowego oraz krótkiego opisu promocji już na osi czasu.

Aplikacja pozwala na personalizację tła, strony powitalnej informującej o promocji, strony z podziękowaniami za wzięcie udziału w konkursie oraz podstron za pomocą których odbywa się głosowanie. Zaawansowany system statystyk pozwala na śledzenie ile osób polubiło promocję i wzięło w niej udział. Dodatkowo możemy zobaczyć, którzy z fanów podzielili się informacją o konkursie przyciągając do niego najwięcej znajomych.

Tak zaawansowane narzędzie jest bajecznie proste w obsłudze. Grafikę oraz tekst dodaje się z poziomu prostego edytora, zaś cały proces odbywa się za pomocą uzupełnienia szczegółowo i jasno opisanych okien. Aplikacja pozwala określić datę początku i końca promocji oraz nałożyć na użytkowników filtry związane z wymaganym wiekiem, krajem pochodzenia a nawet płcią.

Cena? Pierwsza z promocji jest darmowa. Za każdą kolejną przyjdzie nam jednak zapłacić 15 dolarów.

http://appbistro.com/facebook-business-app/products/easypromos?just_logged_in=true

Tworzenie atrakcyjnego Timeline umożliwią nam natomiast aplikacje, za pomocą których nasi fani będą mogli zapraszać do strony swoich znajomych.Obsługa Invite Tabmaker nie wymaga szczególnych umiejętności IT. Aplikacja pozwala również na określenie zawartości strony, która będzie widoczna tylko i wyłącznie dla osób, które ją polubiły.

Kreator aplikacji umożlowia graficzną personalizację aplikacji – co ważne zupełnie za darmo.

http://appbistro.com/facebook-business-app/products/tabmaker-invite

Prowadzisz sklep internetowy lub organizujesz promocję? Powinformuj o tym fanów za pomocą atrakcyjnej aplikacji „Look Book for Timeline”. Narzędzie pozwala na atrakcyjną prezentację produktów oraz prowadzenie działań Call to action bezpośrednio z poziomu fanpage! Zalety aplikacji to możliwość graficznej personalizacji strony, warunek bycia fanem dla zapoznania się z ofertą produktową, możliwość organizacji różnego rodzaju promocji – kuponów rabatowych, kodów itp.)

Narzędzie pozwala na okreslenie czasowego przedziału działania aplikacji oraz łatwe i szybkie zarządzanie promocją.

http://appbistro.com/facebook-business-app/products/look-book

Categories: Facebook

Leave a Reply