Social Tools – aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe – Facebook, Google Plus, NK

Memory

Chcesz sprawdzić spostrzegawczość swoich fanów? A może jesteś ciekaw jak wiele szczegółów są w stanie zapamiętać w krótkim czasie? Gra memory będzie doskonałą i wciągającą zabawą, jaką użytkownicy Facebooka znajdą na Twoim profilu!
Gra polega na łączeniu w pary takich samych obrazków, ukrytych i pomieszanych w puli kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu elementów. Gracz za pomocą kursora odkrywa obrazki. Wygrywa ten, kto w jak najkrótszym czasie połączy w pary wszystkie wyświetlone na planszy elementy.

Puzzle

Masz dobrą pamięć i zmysł przestrzenny? Zaproponuj swoim fanom wciągającą grę puzzle, która trenuje wytrwałość i koncentrację, niezbędne do planowania działań i osiągania celu! Zadaniem uczestnika zabawy jest ułożenie obrazka z rozsypanych elementów,  przeciągając je za pomocą kursora na odpowiednie miejsce na planszy. Gracz, by wygrać musi poprawnie ułożyć obrazek w jak najkrótszym czasie. Uczestnik zabawy ma możliwość podglądu pierwowzoru (miniatury) obrazka, który układa. Aplikacja tworzy ranking graczy oraz automatycznie generuje listę zwycięzców.

Labirynt 3D

Chcesz sprawdzić wiedzę swoich fanów? A może jesteś ciekaw jak przedstawia się ich orientacja przestrzenna? Labirynt to wciągająca, tajemnicza, a niekiedy mrożąca krew w żyłach aplikacja, którą przejść mogą tylko najwytrwalsi! Aplikacja polega na przejściu wirtualnego labiryntu, wybierając kierunek wędrówki za pomocą kursora. Użytkownik przechodzi dalej, jeżeli prawidłowo wskaże dalszą drogę. Gracz na swojej drodze może korzystać z kilku podpowiedzi, niemniej w zakamarkach labiryntu mogą czyhać na niego prawdziwe zagrożenia. Za trzykrotne błędne wskazanie kierunku graczowi grozi eliminacja.

Strzelanie do celu

Bystre oko, tygrysia czujność i niesamowita precyzja! Czy to umiejętności których oczekujesz od swoich fanów? Jeśli tak strzelanie do celu, jest aplikacją właśnie dla Ciebie!Zadaniem gracza jest zdobywanie punktów, klikając na wyświetlanie na specjalnej planszy elementy. Gra trwa tylko kilkadziesiąt sekund, zaś każdy z elementów wyświetla się na planszy tylko przez chwilę. Im więcej punktów zdobędzie uczestnik zabawy, tym szybciej wyświetlają się kolejne cele. Zwycięzcą jest ten, kogo wynik będzie najlepszy. Każdy z graczy może 10 -cio krotnie w ciągu dnia podjąć wyzwanie. Aplikacja automatycznie generuje ranking oraz tworzy listę zwycięzców

Kolorowanka

Twój profil skupia pełnych pasji, kreatywnych, otwartych na świat miłośników internetu? A może chcesz sprawdzić jak wielką fantazję mają Twoi fani? Kolorowanka to idealna zabawa dla pełnych pasji i nieograniczonej fantazji osób! Zadaniem gracza jest pokolorowanie obrazka, którego czarne kontury wyświetlane są na białym tle. Wypełnienie kolorem następuje poprzez wybranie barwy z dostępnej palety, a następnie kliknięcie myszką w dany obszar na czarno – białym zdjęciu. Aplikacja zapisuje gotowy obraz oraz publikuje go w specjalnej galerii konkursowej. Zwycięzcą jest ten, kogo praca zostanie najwyżej oceniona w głosowaniu internautów. Aplikacja wyświetla powiadomienia o konkursie zarówno na tablicach twórcy dzieła jak również osób głosujących na daną pracę.

Generator kuponów

Chcesz zachęcić swoich fanów do zakupów w swoim sklepie? A może szykujesz ciekawą ofertę sprzedażową? Cokolwiek planujesz generator kuponów rabatowych pomoże w promocji Twojego biznesu oraz przyciągnie nowych klientów! Aplikacja automatycznie generuje kupony rabatowe, z których każdy zawiera unikalny kod, świadczący o jego oryginalności. Warunkiem udziału w promocji jest „polubienie” strony i/lub przesłanie zaproszenia do profilu swoim znajomym. Użytkownik może dodatkowo wypełnić specjalny formularz, wpisując w nim swoje dane teleadresowe oraz e-mail. Listę wygenerowanych kodów rabatowych można swobodnie zintegrować z własnym systemem sprzedaży. Kupon może się składać ze specjalnego kodu wpisywanego w specjalnym polu formularza zamówienia, lub mieć postać graficzną do pobrania i wydrukowania.

Formularz kontaktowy

Prezentujesz na swojej stronie ofertę handlową? A może zależy Ci na szybkim dialogu ze swoimi fanami?
Ułatw swoim fanom kontakt z Tobą bezpośrednio z poziomu Facebooka. Aplikacja formularz kontaktowy wyświetlana jest w postaci zakładki, za pomocą której użytkownicy portalu mogą zadać Ci dowolne pytanie. Wiadomości od fanów będą spływały w postaci powiadomień bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową. Aplikacja tworzy dodatkowo listę mailingową, oraz pobiera dane teleadresowe użytkowników zadających pytania za pomocą formularza.

Mapa dojazdu

Prowadzisz lokalny biznes i chcesz pomóc fanom trafić do swojego lokalu? A może chcesz pokazać, gdzie mieści się Twoja firma?
Aplikacja Mapa Dojazdu wyświetla się w postaci zakładki prezentującej fragment interaktywnej mapy wraz z oznaczonym punktem w formie pinezki. Użytkownikowi mogą dodatkowo wyświetlać się inne informacje, takie jak adres, szczegółowy opis a nawet współrzędne GPS!

Masz pomysł na własną aplikację?

Wymyśliłeś scenariusz gry i jesteś przekonany, że jej mechanika wciągnie Twoich fanów? Napisz – przygotujemy ją specjalnie dla ciebie! Tworzymy najbardziej zaawansowane i niecodzienne projekty. Granice stanowi tylko Twoja wyobraźnia.

Masz jeszcze jakieś życzenia? Napisz do nas!

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość